נווט הרגשות

אתר נווט הרגשות הינו אתר חינמי לטובת הציבור וממומן על ידי המרכז לאינטליגנציה רגשית.

נווט הרגשות הינו כלי שמטרתו לסייע לכם, המשתמשים, ללמוד לנהל ולנתב את רגשותיכם באופן שקול ומושכל על מנת שתוכלו לחיות חיים מאושרים יותר.

  • אתם יכולים לנווט ע"י לחיצה על לשונית תהליך חדש ולאתר פתרונות להרגשתכם.
  • אתם יכולים להכנס לפורום ולתקשר עם משתמשים אחרים שחשים רגשות דומים לשלכם ואולי להעזר גם בהם.
  • אתם מאד מוזמנים לתרום לאחרים מנסיונכם ולכתוב על האופן שאתם חוויתם והתמודדתם עם רגשות שהפילו אותכם והצלחתם להתגבר עליהם, על מנת לעשות זאת עליכם קודם להיות רשומים לאתר, לעבור תהליך חדש על מנת להבין את דרך הכתיבה ואז בסוף תהליך לכתוב את התוכן שלכם.
  • אתם יכולים לעבור על חומרים שקראתם בעבר.
לא אחת אנו נמצאים במבוי סתום – התנהגותינו האימפולסיבית משבשת את יחסינו עם האחרים והורסת לא פעם את הכוונות הטובות איתן הגענו לסיטואציה. היכולת לשפר את האינטליגנציה הרגשית קיימת בכל אחד מאיתנו!  נווט הרגשות יעזור לכם לאתר את הרגש המדוייק אותו אתה חשים, להבין מדוע אתם מרגישים כך ויציע פתרונות ספציפיים לסוגי אירועים שונים בהם אתם עשויים להתקל.
האתר נמצא כעת בשלב הרצה ראשוני, לפיכך יתכנו תקלות ושגיאות. אנא דווחו לנו עליהם. בנוסף, נשמח לקבל מכם משוב על התכנים וכן רעיונות לאירועים נוספים ו/או עצות נוספות לאירועים קיימים.
התנאי למימוש החזון הוא שכולנו נגיע להכרה שאושרנו אינו תלוי באף אחד מלבדנו והצלחתנו תלוייה אך ורק ביכולתנו לתקשר עם הסביבה ממקום של אהבה ולא ממקום של פחד.
אתר נווט הרגשות מהווה צעד נוסף למימוש החזון – בעזרתו נגיע למשתמשי האינטרנט בעולם ודרכם גם לאלו שאינם ברשת ומשם לכל יושבי כדור הארץ.
"לא ידעתי אם עולם כזה קיים אבל רציתי שיתקיים" רוברט ט קיוסאקי

אינטליגנציה רגשית

 אנשים בעלי אינטליגנציה רגשית מפותחת מצליחים יותר בכל הבטי חייהם, אתר נווט הרגשות מסייע לאנשים לפתח את האינטליגנציה הרגשית שלהם מתוך התמודדות עם מצבי חיים אמיתיים – זו הדרך הטובה ביותר לשפר את חייהם 
 

* רובנו סובלים מדי פעם ממצבים של מרגשות שליליים כמו לדוגמא פחד, חרדה, קנאה, שנאה.

*  לו היינו יכולים, הינו משלמים הון על מנת להימנע או לפחות להקל על עצמנו מאותם רגשות.

* נווט הרגשות יוכל ואף יסייע לנו לצמצם את הרגשות השליליים ואולי אפילו לחזק את הרגשות החיוביים.

* ואז באירועים אמיתיים כל מה שאנו צרכים הוא טלפון סלולרי או גישה לאינטרנט ונווט הרגשות יסייע לנו להתמודד עם הרגשות הקשים שלנו.

האתר כולל

מידע המתייחס ל-11 רגשות מרכזיים וענפים העולים מתוכם עם מידע המסייע להתמודד איתם, הרגשות הם: פחד, קנאה, כעס, תסכול, בדידות, אהבה, עצב, דאגה, אכזבה, אשמה ושנאה.

התוכן באתר יתרחב וישתדרג באופן מתמשך באמצעות צוות כותבי האתר והמשתמשים עצמם.

הפורום יהיה אף הוא מקום לאתר דרכים להתמודד עם רגשות מחלישים באמצעות התכתבות בין המשתתפים בפורום..
 

 
כניסת משתמשים

שם משתמש  
סיסמה
משתמש חדש הירשם עכשיו שכחת סיסמה ?

Emotional Navigator for iphone
Patent Pending. Copyright© 2003 by Yachad consulting, vision, dynamic Ltd. All rights reserved